Daktarin, Дактарин пудра в аэрозоле , 100 г избранные

Код товара: 31252
712.46 грн
В наличии

Дактарін Лікувальний порошок для розпилення на шкіру 20 мг/г 100 г

 

Показання: Дактарін, лікувальний порошок для розпилення на шкіру, показаний, як правило, у комбінації з Дактарином, кремом, для лікування: стопа атлета (стопа атлета), стригучий лишай паху. Дактарін, лікувальний порошок, який розпилюють на шкіру, також можна використовувати для профілактики на внутрішній частині взуття та шкарпеток.

 

Властивості: Дактарін порошок для розпилення на шкіру - препарат, призначений для лікування мікозу паху та міжпальцевих стоп («стоп атлета»). Діюча речовина засобу усуває свербіж. Порошок Daktarin також можна використовувати для профілактики на внутрішній частині взуття та шкарпеток. Дактарін, лікувальний порошок для розпилення на шкіру, містить діючу речовину міконазол.

 

Міконазол має протигрибкову дію, зокрема, на дерматофіти та дріжджові гриби, а також антибактеріальну дію на грампозитивні палички та коки. Міконазол також використовується для лікування вторинних інфікованих мікозів. Міконазол зазвичай усуває шкірний свербіж, який часто супроводжує інфекції, спричинені дерматофітами та дріжджовими грибами. Сверблячка вщухає до появи інших ознак одужання.

 

Склад: діюча речовина препарату – міконазолу нітрат. 1 г лікувального порошку для розпилення на шкіру містить 20 мг міконазолу нітрату. Додатково препарат містить допоміжні речовини: тальк, гекториту стеаралконат, сорбітану сесквіолеат, етанол, пропелент.

 

Застосування: лікарський порошок Дактарін, який розпилюють на шкіру, наносять на уражені ділянки шкіри, зазвичай двічі на день. Перед використанням збовтати. При одночасному застосуванні Дактарину, лікувального порошку для розпилення на шкіру, з Дактарином, кремом, рекомендується застосовувати обидві форми препарату 1 раз на добу. Лікувальний порошок Дактарін, який розпилюють на шкіру, профілактично наносять один раз на день на внутрішню частину взуття та шкарпеток. Тривалість лікування від 2 до 6 тижнів залежно від локалізації та тяжкості уражень. Після зникнення всіх симптомів і уражень лікування слід продовжувати щонайменше 1 тиждень. Якщо вам здається, що дія препарату надто сильна або надто слабка, зверніться до лікаря.

 

Упаковка: 100г

 

Виробник: McNeil Healthcare Limited Airton Road Tallaght Дублін Ірландія